آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی

دوره آموزش سالیدیتی

دوره آموزش سالیدیتی

اگر می خواهید بدانیدآموزش سالیدیتی چیست می بایستی قبل از آن در مورد بلاک چین بدانید.کلا دونوع شبکه ، سیستم ویا سازمان داریم متمرکز وغیر متمرکز. بلاک چین یک شبکه ی غیر متمرکز ایمن است که به زبان ساده کار سرورها را انجام می دهد.
شبکه متمرکز مثل شبکه ی فعلی بانک ها ، دانشگاه ها و وب سایتهاست که همه دارای یک سرور می باشند.همه ی اطلاعات روی این سرورها ذخیره می شود . بلاک چین معروف ترین شبکه ی غیرمتمرکز است که اطلاعات روی آن ( رایانه های همه ی اعضای شبکه ) ذخیره می شود . متمرکزها (سرورها) در اختیار یک نهاد ، دولت یا شخص است و غیرمتمرکز ها در اختیار کلیه افراد حاضر در شبکه می باشد . یعنی اطلاعات به جای ثبت در یک مکان بین اعضای شبکه توسط ماینرها به اشتراک گذاشته می شود.این یعنی دنیای غیر متمرکز که هیچ نهاد ، سازمان و ارگانی برای اعضا تصمیم نمی گیرد و خود اعضا به موارد رای می دهند.از این پس هرجا نام غیر متمرکز را شنیدید منظور همان بلاک چین است.با آموزش سالیدیتی همراه ما باشید تا زندگی خود را متحول کنید.

جهان در حال حرکت از شبکه های متمرکز به غیرمتمرکز است. در همه ی حوزه ها اطلاعات سرورها به بلاک چین منتقل می شود. ارزهای دیجیتال یکی از قابلیت های بلاک چین هستند و همانطور که در سالهای گذشته مشاهده کرده اید جای پول های کاغذی ( متمرکز ) را گرفته اند.پس همانطور که گفتیم پول نیز متمرکز و غیر متمرکز دارد.

شبکه ی کارت سوخت خودرو نیز یک شبکه ی متمرکز است یعنی همه ی اطلاعات روی سرورها ثبت می شود .ما نمی دانیم که  برای همه ی افراد همان 60 لیتر سهمیه ماهیانه واریز می شود یا خیر ؟ در واقع در شبکه های متمرکز چون روابط بر ضوابط حاکم می باشد ممکن است برای افراد دارای رابطه یا برش اجتماعی ماهیانه 1000 لیتر واریز گردد.ما به داده های شبکه های متمرکز دسترسی نداریم اما داده های شبکه غیرمتمرکز برای عموم میتواند قابل نمایش باشد. یعنی اگر در کیف بنزینی بیشتر از حد 60 لیتر واریزی باشد شما آن را مشاهده کرده و در کنار سایر اعضای شبکه می توانید آن را لغو کنید.این شفافیت در مشاهده ی داده های موجود در بلاک چین مهمترین ویژگی آن است. یارانه  های واریزی دولت نیز شبکه ی متمرکزاست . نمیدانیم آیا برای همه مبلغ یکسانی یارانه واریز میگررد یا خیر! شبکه متمرکز این چنین است و عدم شفافیت در دنیای متمرکز یک عیب است که بی عدالتی و رانت خواری را موجب می شود.
مثال فوق موردی کلی برای درک بهتر شبکه ی بلاک چین بود. یکی از بلاک چین های معروف ، منعطف و پرکاربرد بلاک چین اتریوم است. اتریوم بستر مناسبی برای ساخت و نگهداری اپلیکیشن های غیرمتمرکز ، قراردادهای هوشمند و ان اف تی هاست. کلیه اطلاعات در این شبکه با ماشین مجازی اتریوم به زبان برنامه نویسی سالیدیتی قابل کدنویسی است . با زبان برنامه نویسی سالیدیتی می توان اپلیکیشن ، قرارداد ، وب سایت ، NFT و بسیاری موارد دیگر را کدنویسی کرد .با آموزش سالیدیتی در آکادمی ماکان یک تراز اول شبکه بلاک چین میشوید که در ادامه مزیت های ما را میبینید.

اگر از نرم افزار حسابداری استفاده می کنید باید بدانید که اطلاعات مشتریان شما توسط isp ها ( شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت ) و شرکت سازنده ی نرم افزار حسابداری و شرکت هاستینگ و هکرها امکان استفاده دارد . تنها راه حفاظت از این درز اطلاعاتی بلاک چین است . در واقع از طریق بلاک چین همه اطلاعات موجود در نرم افزارهایی مثل حسابداری رمزنگاری شده و سپس ذخیره و ثبت می شوند تا امکان دستیابی و سرقت به صفر برسد .

با یادگیری دوره آموزش سالیدیتی می توانید  قراردادهای هوشمند که جای قراردادهای کاغذی را می گیرند تنظیم کنید، اپلیکیشن های غیرمتمرکز هوشمند بسازید ، کالکشن nft مینت کنید و یا حتی ارز دیجیتال بسازید.در همه ی جنبه های زندگی می بایستی میزان عرضه و تقاضا را مدنظر قرار دهید . تقاضاهای برنامه نویسی سالیدیتی ( پروژ ه ها ) نسبت به عرضه ی آن ( برنامه نویسان موجود ) بسیار زیاد است . در واقع تعداد برنامه نویسان نسبت به سایر زبان ها کم است و درخواست زیاد است. این میزان بازار خوبی را برای این حوزه ساخته است . بهترین روش یادگیری سالیدیتی شرکت در دوره آموزش سالیدیتی ماکان است . پیشنهاد می کنیم برای وقت خود ارزش قائل باشید و تا دیر نشده جزو اولین نفراتی باشید که سالیدیتی را یاد می گیرند . ما در آکادمی ماکان به عنوان اولین و بزرگترین مرجع آموزش سالیدیتی شما را تا کسب درآمد ار این حرفه یاری می کنیم .

تایید صلاحیت شرکت در دوره آموزش سالیدیتی

آموزش سالیدیتی

قرارداد هوشمند

مدرک و گواهینامه

استخدام و معرفی

آموزش سالیدیتی چه سرفصل هایی دارد ؟

دوره سالیدیتی ماکان را مرور میکنیم:

 • گذشته،حال و آینده ی شبکه بلاک چین (مفاهیم پایه)
 • شناخت اتریوم و ماشین مجازی
 • آینده ی اصناف با برنامه نویسی سالیدیتی
 • آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی
 • مبانی برنامه نویسی: CSS, Html, Bootstrap, JQuery, JavaScript
 • کار با ابزارهای توسعه اپ غیر متمرکز: Ganache, Trufffle
 • ارتباط بین واسط کاربری DApp و قرارداد هوشمند با کتابخانه Web3.js
 • ذخیره دیتا Off-chain روی دیتااستوریج توزیع شده مانند IPFS
 • اتصال قرارداد هوشمند به دیتاسورس خارج زنجیره با Oracle
 • آشنایی با اقتصاد توکنی یا توکنومیک (Tokenomic) و توکنایزیشن (Tokenization)
 • آشنایی با توکن های ارز دیجیتال (Crypto Tokens)
 • توسعه توکن با کتابخانه OpenZeppelin
 • پیاده سازی توکن های اتریوم (Ethereum Tokens) با استاندارد ERC-20 به زبان سالیدیتی
 • پیاده سازی بستر عرضه توکن های ERC20 (عرضه اولیه ICO یا ایردراپ Airdrop)
 • آشنایی با NFT ها (توکن های غیر قابل ترید) و کاربرد NFT در حوزه های مختلف اعم از آثار هنری، موسیقی، ویدئو و سایر هنرهای دیجیتال، مد، لایسنس و گواهی، گیمینگ، ورزش، کلکسیون
 • پیاده سازی NFT با استاندارد ERC-721 به زبان سالیدیتی
 • پیاده سازی بستر فروش یا واگذاری NFT ها (فروش به نرخ ثابت یا به صورت مزایده/حراج)
 • آشنایی با پلتفرم های صرافی غیرمتمرکز (Uniswap , Pancakeswap)
 •  لیست کردن توکن ERC-20 در صرافی های غیرمتمرکز
 • آشنایی و پیاده سازی نحوه تعیین قیمت توکن های ERC-20 و نحوه محاسبه نرخ تبادل در صرافی غیرمتمرکز (فرمول عرضه و تقاضا)
 • آشنایی و پیاده سازی استخر نقدینگی (Liquidity Pool) و تبادل توکن (Token Swaps)
 • پیاده سازی سیستم سپرده گذاری و سوددهی ارز دیجیتال یا استیکینگ (Staking)
 • نحوه جذب پروژه سالیدیتی و انعقاد قرارداد با مشتری
 • برندسازی شخصی در زمینه مشاور فنی بلاک چین

قبل از ثبت نام میبایسیتی

صلاحیت شما توسط کارشناسان ما تایید گردد

باید قبل از ثبت نام جلسه مصاحبه تلفنی انجام شود

گواهینامه پایان دوره سالیدیتی چاپی + NFT

سوالات متداول آموزش سالیدیتی

سوالات متداول دوره سالیدیتی
بلاک چین چیه ؟

به زبان ساده بستری است مثل سرورها که در آن اطلاعات به صورت رمز نگاری شده ذخیره میشود.ارزهای دیجیتال هم روی بلاک چین ثبت شده اند.بلاک چین فقط برای ارزهای دیجیتال نیست و اپلیشکن ها نیز روی آن قرار میگیرند.

اتریوم چیه ؟

اتریوم یک بلاک چین است و بر خلاف باور عموم ارز دیجیتال نیست.اتریوم منعطف ترین و با فاصله زیاد نسبت به رقبا بهترین بلاک چین را دارد.اتریوم یک ماشین مجازی دارد که قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن ها روی آن کد نویسی میشود.

سالیدیتی چیه؟

زبان برنامه نویسی  بلاک‌چین اتریوم سالیدیتی است.این زبان به دلیلی راحتی یادگیری نسیت به سایر زبان های بلاک چین پیشرفت خوبی را برای خود و کسب و کارها داشته است.هر روز قابلیت جدیدی برای کسب و کارها به واسطه ی سالیدیتی در بلاک چین اتریوم ایجاد میشود.مثلا برخی از شرکت های حسابداری در حال انتقال اطلاعات خود از سرورها به بلاک چین هستند و این برای آنها در کنار رقبا یک مزیت رقابتی محسوب میشود.

کاربرد سالیدیتی ؟

قرارداد هوشمند ، توکن نویسی ، ساخت ارز دیجیتال ، اپلیکیشن و انتقال پلفرم هایی که از سرور استفاده میکنند روی بلاک چین یکی از قابیلتهای سالیدیتی! به عنوان مثال در اینستاگرام همه ی چت های ما توسط شرکت متا(فیس بوک) قابل مشاهده است.اما اگه روزی اطلاعات ما روی بلاک چین ذخیره بشه همه ی چت ها هش میشه و مشاهده توسط متا و یا هک شدن آیدی از بین میره

دوره سالیدیتی برای کی خوبه ؟

نیاز به پیش زمینه برنامه نویسی ندارد چرا که ما از صفر همه چیز را به شما یاد میدهیم اما افرادزیر 35 سال که کار با کامپیوتر و اینترنت گردی را بلدند میتوانند در این دوره شرکت کنند.علاقمندی به بلاک چین نیز بسیار مهم است و قبل از ثبت نام کارشناسان ما صلاحیت شمارا برای شرکت در دوره بررسی میکنند.

یادگیری سالدیتی سخته ؟

وقتی از دور اسم ترسناک برنامه نویسی را می شنویم آنها را افراد خاص قلمداد می کنیم.اما این افراد بسیار ویژگی های عادی و معمولی داشته اند. تنها تفاوت انها صرف کردن فعل خواستن بوده . سالیدیتی مثل هر حرفه ای نیاز به تلاش و تمرین داره اما سخت نیست جالبه بدونین برنامه نویسا خیلی از کدارو دارن و فقط اونارو کنارهم قرار میدن و پازل و میچینن ، یه خوبیه دیگه سالیدیتی اینه که کنابخونه داره و همه کدا داخلش هست فقط باید بدونی چی میخوای
!

چقدر طول میکشه ؟

هفته ای یک جلسه کلاس در دوره سالیدیتی داریم + هفته ای3 تا 4 ساعت وقت نیازه تا تمرین و پروژه هایی که بهتون میدیم رو انجام بدین ، بعد از 6 ماه شما به یک برنامه نویس سالیدیتی تبدیل میشین و نهایتا 3 ماه هم پروژه انجام میدیم با هم تا حرفه ای بشین.

کلاس های سالیدیتی چطوریه ؟

پس از تایید صلاحیت شما توسط کارشناسان ما و ثبت نام در دوره آنلاین(وبینار) فایل دوره غیر حضوری در اختیار شما قرارداده میشود.پس از مشاهده هر فصل در جلسات آنلاین گروهی شرکت میکنید.در جلسات گروهی در مورد همان سر فصل توضیح داده میشود و شما سوالاتی که برایتان پیش آمده را از استاد میپرسید.کلاهای آنلاین هفته ای یک جلسه میباشد.

پشتیبانی دوره سالیدیتی ؟

دوره غیر حضوری دارای پشتیبانی چت سایت است ، دوره وبینار نیز دارای پشتیبانی ارتباط با استاد میباشد.آمارها نشسان میدهد بهترین روش یادگیری دوره سالیدیتی کلاس های آنلاین است چرا که فایل دوره در اختیار شما قرارداده میشود و در کلاس آنلاین در کنار رفع اشکالالت خود سوالات تخصصی تر نیز از استاد توسط دانشجوبان پرسیده میشود.

درآمد سالیدیتی ؟

ما به دنبال تشکیل تیم برنامه نویسی سالیدیتی هستیم تا هر چندتا پروژه که بگیریم از پس انجامش بر بیایم.هدف از آموزشم همینه وگرنه هر پروژه قرارداد هوشمندی که بگیریم به اندازه ده،بیست نفر که ثبت نام دوره انجام بدن برای ما درآمد داره اما ما آینده نگریم و تیم میخوایم اگه در ماکان استخدام بشین حقوق ماهیانه بین 20 تا 60 میلیون داریم ، میتونید به صورت پروژه ای هم با ما کار کنید. میتونید استخدام شرکتای دیگه هم بشین و اگر از استخدام خوشتون نمیاد در وبسایتهای واسط پروژه بگیرین و خودتون انجام بدین،جایی گیر کردین هم روی ما حساب کنین.

چرا آموزش سالیدیتی؟

هر چه جلو میرویم کسب درآمد از مشاغل سنتی سخت تر و درآمد آن کاهش میابد.جهان پیش رو بر وقف مراد افرادی است که دستی در توسعه تکنولوژی داشته باشند.برنامه نویسی یک مسیر عالی است و برنامه نویسی سالیدیتی یک مسیر فوق العاده که برای شما پرستیژ کاری،همکاران با استعداد،درآمد بالا و آینده ی خوب میسازد.ویژگی های زبان برنامه نویسی سالیدیتی را به هم مرور میکنیم.راحتی یادگیری این زبان نسبت به سایر زبانها.اگر برای زبانهای برنامه نویسی دیگر بیشتر از دوسال زمان نیاز است،سالیدیتی را میتوان در کمتر از یکسال یاد گرفت.این زبان جدید است و تعداد برنامه نویسان برای آن زیاد نشده اند.تعداد پروژه ها برای آن زیاد است،شرکتهای زیادی به دنبال استخدام برنامه نویسان سالیدیتی هستند و شرکت های فعال در حوزه بلاک چین و صرافی ها نیز در پروسه استخدام خود ترجیح میدهند کسانی را انتخاب کنند که در مورد سالیدیتی اطلاعات دارند.از مزایای آموزش سالیدیتی ماکان این است که مفاهیم پایه و تخصصی بلاک چین را به صورت کامل در پنج جلسه اول به شما یاد میدهد.شما صفرتاصد این حوزه رامیشناسید و جزو معدود نفرات آگاه در کشور خواهید شد.یادگیری سایر زبان ها کمی خشک است اما سالیدیتی به خاطر جذابیتهای موجود در بلاک چین ، متاورس و ان اف تی ها محیج و شیرین است.مورد اولی که حائز اهمیت این است که زبان سالیدیتی شبکه دارد و ما در یک محیط غیر متمرکز که در اختیار و مالکیت دولتها ، سازمان ها و اشخاص نیست فعالیت میکنیم.آموزش سالیدیتی بخش های مختلف کاری را در اختیار شما قرار میدهد که مهم ترین آن قرارداد نویسی هوشمند است. همه ی قراردادهای کاغذی در آینده تبدیل به  قرارداد هوشمند میشود و این کاغذ بازی ها جمع میشود.پس از جمع شدن کاغذ بازی وکالت و قضاوت هم که مستقیم به کاغذ بازیها وصل هستند از بین میروند.برنامه نویسان سالیدیتی توسعه دهندگان دنیای عدالت و برابری هستند.

 

چرا آکادمی ماکان را برای آموزش سالیدیتی انتخاب کنیم؟

آکادمی ماکان زیر مجموعه هلدینگ ماکان است.این مجموعه از چند بخش تشکیل شده است.دیجیتال مارکتینگ ، مهاجرت و کاریابی بین المللی،آکادمی ماکان ، آنتی ویروس ، وسایل نقلیه برقی ، کوچینگ ، تبلیغات و …. این مجموعه اهمیت زیادی به بخش آموزش خود میدهد و در این بین توجه زیادی به آموزش سالیدیتی دارد. دوره سالیدیتی توسط اساتید به نام و مطرحی که رزومه بین المللی دارند برگزار میگردد.ماکان تلاش میکند از بین دانشجویان شرکت کننده بهترین خروجی برنامه نویس را داشته باشد تا تیم برنامه نویسی خود را رشد دهد. هرچند برای آینده ی شغلی آنها نیز برنامه دارد.

 

مراحل و شرایط ثبت نام در دوره سالیدیتی چگونه است ؟

ابتدا میبایستی صلاحیت شما توسط کارشناسان و مشاورین تحصیلی و شغلی تایید گردد.بدین منظور ابتدا درخواست مصاحبه ارسال کرده تا مشاور برای شما تست استعدادیابی شغلی ارسال کند.پس از تکمیل تست،مشاور نتیجه آن را بررسی کرده و برای مصاحبه با شما تماس میگیرد.در مصاحبه تلفنی فاکتورهایی که مد نظر قرار میگیرند که برای تایید صلاحیت حضور در دوره سالیدیتی در کنار نتیجه تست، شامل موارد زیر میباشد.سن ، درک مطلب ، تیپ شخصیتی ، علایق و استعدادها ، توانایی کار با رایانه ، هدف از شرکت در دوره سالیدیتی و غیره. در صورت تایید داشنجو توسط کارشناس در مورد شرایط ثبت نام اطلاعات به شما منتقل میگردد.پس از اولین حضور در دوره سالیدیتی که پیشنهاد ما کلاسهای آنلاین سالیدیتی است کلیه موارد مهم که باید بدانید به شما ارائه میشود تا بتوانید بهترین روند را پیش رو داشته باشید.در جلسات وبینار که بسیار برای دانشجویان مناسب است روند به این شرح است که دانشجو فایل هر جلسه را مشاهده میکند و راس ساعت مقرر در کلاس آنلاین گروهی شرکت میکند. استاد شروع به توضیح تخصصی در مورد مفاهیم فایل ویدیویی که مشاهده کردید میکند و دانشجویان سوالات خود را میپرسند تا همه ی اشکالات رفع شود.از مزایای این روش اموزش یادگیری عمیق ، سریع و رشد پربار است که فقط توسط آکادمی ماکان ارائه میشود.سوالات هر شخص باعث افزایش فهم شما نسبت به هر مبحث خواهد شد.لازم به ذکر است کلاسها به صورت گروهی و پروژه محور است. در کلاسهای  آنلاین به هرشخصی یک پروژه قررادادهوشمند سالیدیتی داده میبشود که تا پایان دوره میبایستی به همراه خود و سایر دانشجویان آنرا تکمیل کند.در واقع هر داشنجو یک پروژه برای خود دارد و روی اشکال یابی پروژه های سایرین نیز کار میکند.نتیجه این است که هرشخص روی ده پروژه کار کرده و دیگر برنامه نویس خام نیست.این تنها یکی از روش های ستاره دار دوره سالیدیتی ماکان است و از گفتن رموز اصلی و ترفندهای آموزشی در اینجا معذوریم.حتما در دوره های آموزشی متوجه سبک خاص تدریس  خواهید شد.پس از پایان دوره وارد آزمون میشوید که ده نمره پروژه ، پنج نمره شرکت در جلسات کلاسی و پنج نمره آزمون انلاین آنرا تشکیل میدهد.نمره آزمون در گواهینامه پایان دوره درج میشود.گواهینامه برای استخدام،رزومه، تیم سازی ، مهاجرت و غیره کاربرد دارد.گواهینامه چاپی + NFT به دانشجویان اهدا میشود که در آن کد گروه و گیت هاب گروه به عنوان رزومه درج مبیشود.پروژه هایی که در دوره همگی با هم به ارائه آن پرداخته اید به عنوان رزومه هر شخص قابل ارائه است. در سایت آکادمی میتوانید از طریق این قسمت استعلام بگیرید.پس از اعطلای گواهینامه میتوانید مسیر کاری خود را مشخص نمایید. درصورت تمایل به استخدام در مجموعه ماکان میتوانید با مدیر منابع انسانی برای انجام پروژه های قرارداد هوشمند ارتباط بگیرید. در صورت نیاز میتوانید در شرکت های همکار که نیاز به افراد توانمند در حوزه بلاک چین دارند توسط ما معرفی شوید.اگر قصد دارید به صورت فریلنسری برای خود نیز میتوانید کار کنید و از طریق سایتهای داخلی و خارجی ما بین کارفرما و مجری، پروژه دریافت کنید.در جلسه اعطای گواهینامه پایان دوره در مورد همه ی موارد گفته شده به صورت کامل شما را راهنمایی میکنیم.

نظرات دانشجویان ما

ما به دنبال تشکیل تیم هزار نفره برنامه نویسی سالیدیتی هستیم

اطلاعیه های مهم در شبکه اجتماعی :

دوره خصوصی

28,800,000
 • تعداد جلسات: 18 جلسه
 • ساعت آموزشی : 50 ساعت
 • 6 ماه پشتیبانی استاد
 • + دوره html css & java s
 • پروژه محور خصوصی
 • گواهینامه پایان دوره

حضوری گروهی

16,800,000 تومان
 • تعداد جلسات: 18 جلسه
 • ساعت آموزشی : 50 ساعت
 • 6 ماه پشتیبانی استاد
 • + دوره html css & java s
 • پروژه محور گروهی
 • گواهینامه پایان دوره

دوره وبینار

8,800,000 تومان
 • تعداد جلسات: 18 جلسه
 • ساعت آموزشی : 50 ساعت
 • 6 ماه پشتیبانی استاد
 • + دوره html css & java s
 • پروژه محور گروهی
 • گواهینامه پایان دوره
محبوب

پکیج غیر حضوری

4,800,000 تومان
 • تعداد جلسات: 18 جلسه
 • ساعت آموزشی : 50 ساعت
 • 6 ماه پشتیبانی آنلاین
 • + دوره html css & java s
 • تک پروژه محورشخصی
 • گواهینامه پایان دوره

مانده تا برگزاری دوره آموزش سالیدیتی

قبل از ثبت نام دوره میبایستی در جلسه مصاحبه تلفنی صلاحیت شما برای شرکت در دوره توسط کارشناسان ما تایید گردد.

تهـــران – سعادت آباد

۰۲۱-۲۶۴۰۸۰۳۰

کلاس برنامه نویسی سالیدیتی

تایید صلاحیت

قبل از ثبت نام حتما میبایستی صلاحیت شما توسط کارشناس تایید گردد

ویدیوهای خبری فاینن نیوز