آموزش سالیدیتی برنامه نویسی قرارداد هوشمند Smart contracts

مدرس سالیدیتی
makanacademy
اخرین بروزرسانی 18 خرداد 1401
5.0 /5
(1)
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

دوره آموزشی برنامه نویسی سالیدیتی

آموزش سالیدیتی (Solidity) یا آموزش برنامه نویسی قرارداد هوشمند Smart contracts محصول برجسته و پرطرفدار آکادمی ماکان است.با فراگیری این دوره میتوانید با زبان برنامه نویسی سالیدیتی برای نوشتن قراردادهای هوشمند بلاکچین، اتریوم و ریپل استفاده کنید. اساتید برجسته و متخصص آکادمی ماکان، آموزش سالیدیتی را برای همه علاقه مندان دنیای بلاکچین در سطح جهانی ارائه میکنند.در صورت تمایل به شرکت در دوره ابتدا میبایستی صلاحیت شما براوی ورود به دوره توسط کارشناسان فنی ما تایید گردد.با توجه به اهمیت پرورش برنامه نویس سالیدیتی و همکاری در آینده با آنها برای تشکیل تیم الویت با افراد مناسب است.

دوره سالیدیتی ماکان به صورت پروژه محور در سطح استاندارد جهانی ارائه می شود.

قبل از خرید دوره حتما میبایستی صلاحیت شما توسط کارشناس تایید شود

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

جهان به سرعت در حال دیجیتالی شدن است.اما آنچه در مورد دیجیتالی شدن تا به حال دیده اید با جهانی که در انتظار ماست ،متفاوت است.همچون اینترنت که با دگرگونی عظیم و باور نکردنی جامعه و کسب و کارها را دستخوش تغییر کرد این بار دگرگونی در شبکه بلاک چین با ابعادی وسیع تر رخ می دهد.
آینده از آن کسب و کارها و افرادی است که شبکه بلاک چین را درک کرده و یا نقشی در توسعه ی آن داشته باشند.
قراردادهای هوشمند اتریوم اکثرا با این زبان برنامه نویسی میشوند. سالیدیتی یک زبان برنامه نویسی برای کد نویسی کلی شبکه بلاک چین ،ارزهای دیجیتال،قراردادهای هوشمند،NFT ها و توکن هاست.اگر مفهوم بلاک چین را کامل نمیدانید اینجا کلیک کنید و اگر آگاهی کامل دارید ادامه دهید….
با طی کردن آموزش سالیدیتی ماکان میتوانید وارد این اکو سیستم شوید و آینده خود را تضمین نمایید.درآمد برنامه نویسی سالیدیتی که قراردادهای هوشمند را تنظیم میکند بسته به توانایی ،سرعت عمل و نحوه دریافت پروژه بین 5000 تا 15000 دلار در ماه هم می رسد.آموزش سالیدیتی ماکان نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد اما تایید صلاحیت بر مبنای سن ،تیپ شخصیتی، درک مطلب و کار با رایانه برای ما مهم است.

مدرس سالیدیتی

آموزش سالیدیتی Smart contracts ؟!

قراردادهای هوشمند نیز مانند سایر فناوری جدید آمده اند تا زندگی را آسان کند. هوشمند ها آمده اند تا جایگزین مناسبی برای قراردادها و مبایعه نامه های کاغذی باشند. این نسل جدید از قرارداد نه تنها معامله و مبادله را عادلانه و مطمئن می کند ، بلکه روند پیگیری و اجرای آن را در هر جایی از دنیا که باشید سهولت می بخشد. سالیدیتی ( SOLIDITY ) یک زبان برنامه نویسی برای نوشتن این قراردادها و اجرای آن در بلاکچین خصوصا در بستر اتریوم است. درآمد برنامه نویسی سالیدیتی از برنامه نویسی تحت وب و سیستم عامل ها با فاصله قابل توجهی پشت سر گذاشته. پس اگر علاقه مند به اشتغال در حوزه برنامه نویسی هستید آموزش سالیدیتی را با سایر زبان ها مقایسه نکنید.توجه داشته باشید اسیر باورهای خود و شنیده ها نشوید،سالیدیتی بیشتر از یک پله بالاتر ازسایر زبانهای برنامه نویسی است.

آموزش سالیدیتی و برنامه نویسی قرارداد هوشمند را چگونه ارائه میکنیم؟

اساتید ماکان با تکیه بر پانزده سال دانش برنامه نویسی و اطلاعات بی نظیری که درباره زبان های پایه دارند، اکنون آماده اند تا برنامه نویسی سالیدیتی را بطورت گام به گام و کاملا تخصصی به شما بیاموزند. در این روند از صفر تا صد برنامه نویسی قراردادهای هوشمند را می آموزید.نیاز به داشتن اطلاعات برنامه نویسی نیست و فقط درک مطلب و تیپ شخصیتی شما معیار اصلی است.

اگر هیچ مهارتی در مورد برنامه نویسی ندارید بهتر میتوانید مباحث اصولی را فراگیرید.سالیدیتی سخت نیست چون دارای یک کتابخانه از کدهای مورد نیاز است که به آن دسترسی دارید.

دوره سالیدیتی موارد زیر را به شما ارائه میکند:

 • گذشته،حال و آینده ی شبکه بلاک چین
 • شناخت اتریوم و ماشین مجازی
 • آینده ی هر کسب و کاربا برنامه نویسی سالیدیتی
 • آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی
 • مبانی برنامه نویسی: CSS, Html, Bootstrap, JQuery, JavaScript (پیش نیاز توسعه DApp ها)
 • کار با ابزارهای توسعه اپ غیر متمرکز: Ganache, Trufffle
 • ارتباط بین واسط کاربری DApp و قرارداد هوشمند با کتابخانه Web3.js
 • ذخیره دیتا Off-chain روی دیتااستوریج توزیع شده مانند IPFS
 • اتصال قرارداد هوشمند به دیتاسورس خارج زنجیره با Oracle
 • آشنایی با اقتصاد توکنی یا توکنومیک (Tokenomic) و توکنایزیشن (Tokenization)
 • آشنایی با توکن های ارز دیجیتال (Crypto Tokens)
 • توسعه توکن با کتابخانه OpenZeppelin
 • پیاده سازی توکن های اتریوم (Ethereum Tokens) با استاندارد ERC-20 به زبان سالیدیتی
 • پیاده سازی بستر عرضه توکن های ERC20 (عرضه اولیه ICO یا ایردراپ Airdrop)
 • آشنایی با NFT ها (توکن های غیر قابل ترید) و کاربرد NFT در حوزه های مختلف اعم از آثار هنری، موسیقی، ویدئو و سایر هنرهای دیجیتال، مد، لایسنس و گواهی، گیمینگ، ورزش، کلکسیون
 • پیاده سازی NFT با استاندارد ERC-721 به زبان سالیدیتی
 • پیاده سازی بستر فروش یا واگذاری NFT ها (فروش به نرخ ثابت یا به صورت مزایده/حراج)
 • آشنایی با پلتفرم های صرافی غیرمتمرکز (Uniswap , Pancakeswap)
 •  لیست کردن توکن ERC-20 در صرافی های غیرمتمرکز
 • آشنایی و پیاده سازی نحوه تعیین قیمت توکن های ERC-20 و نحوه محاسبه نرخ تبادل در صرافی غیرمتمرکز (فرمول عرضه و تقاضا)
 • آشنایی و پیاده سازی استخر نقدینگی (Liquidity Pool) و تبادل توکن (Token Swaps)
 • پیاده سازی سیستم سپرده گذاری و سوددهی ارز دیجیتال یا استیکینگ (Staking)
 • نحوه جذب پروژه سالیدیتی و انعقاد قرارداد با مشتری
 • برندسازی شخصی در زمینه مشاور فنی بلاک چین
آموزش سالیدیتی
آموزش برنامه نویسی سالیدیتی

کسب درآمد از برنامه نویسی سالیدیتی Solidity

اگر می خواهید یک شغل آینده دار داشته باشید و در کنار آن دیسیپلین جالبی از خود داشته باشید پیشنهاد ما فقط و فقط سالیدیتی است.هیچوقت نمی توانید تصور کنید چقدر با دارا بودن این توانایی میتوانید رشد شخصی داشته باشید.

دانشجویان ما در کنار یادگیری اصول سالیدیتی و اسمارت کانترکت ها می توانند پروژه هایی که آکا می آنها را دریافت کرده است را نیز برای کدنویسی در اختیار بگیرند.

نمونه گواهینامه پایان دوره سالیدیتی در قالب چاپی و NFT

گواهینامه دوره سالیدیتی
گواهینامه پایان دوره در قالب  چاپی وNFT

چرا یادگیری سالیدیتی درآمد زیادی دارد ؟

توسعه شبکه ی بلاک چین نیازمند کد نویسی با این زبان دارد .در کنار ماهیت اصلی این شبکه ، قراردادهای هوشمند ، بازی ها ، مارکتینگ ، تبلیغات ، شبکه های اجتماعی و غیره نیازمند برنامه نویسی سالیدیتی است . گسترش روزافزون بلاک چین و کوچ از دنیای متمرکز به غیر متمرکز بازار خوبی را برای این اکوسیستم رقم زده است.خود را برای یک شغل بسیار با پرستیژ و پردرآمد آماده کنید. یادگیری سالیدیتی می تواند آینده ی نسل های پس از شما را نیز دگرگون نماید .

اگر می خواهید بدانید بازار کار این زبان برنامه نویسی چگونه است باید بگوییم که همه ی قراردادهای بین افراد و شرکت ها در آینده هوشمند می شود.قبلا اگر یک زمین از شخصی خرید می کردید یک مبایعه نامه توسط واسطه بین خریدار و فروشنده تفهیم می گردید.

هرکدام از طرفین معامله که به تعهدات خود عمل نمی کردند می بایستی پروسه طولانی دادگاه ، وکالت و قضاوت را بگذرانند تا پس ازنوبت های مختلف دادگاهی شاید بتوان حق از دست رفته را گرفت .

تازه ممکن است با قضاوت اشتباه قاضی و یا سند سازی طرفین رای اشتباه و ناحق داده شود.

برنامه نویسی سالیدیتی آموزش
دوره برنامه نویسی سالیدیتی آکادمی ماکان

با هوشمندسازی قراردادهای معامله زمین با زبان سالیدیتی همه چیز به صورت یک قرارداد هوشمند بین طرفین ایجاد میگردد. مفاد قرارداد و باید ها و نبایدها هم در این قرارداد به جای نوشتن کدنویسی می شود.

در صورت عدم رعایت موارد قرارداد و تخطی از موارد معامله به صورت هوشمند طبق شرایط ثبت شده در آن توسط هوش مصنوعی حق به حق دار خواهد رسید.دیگر نیازی به طی کردن پروسه ی وکالت و قضاوت نیست.حتی مبالغ واریزی، ضمانت ها وغیره نیز در آن لحاظ می گردد. پس اولین شغل هایی که در معرض انقراض هستند وکالت ، قضاوت و واسطه گری است.

آینده به برنامه نویسی با سالیدیتی تعلق دارد.در این حرفه بسیار می توان درآمدزایی کرد.دوره سالیدیتی دارای کتاب سالیدیتی است که به صورت انحصاری برای دانشجویان دوره است.برنامه نوسی قرارداد های هوشمند بسیار پرکاربرد است و یکی از مشاغل برترخواهد شد.هرچه پیش رویم یادگیری سالیدیتی سخت تر می شود و کسانی که زودتر وارد این اکوسیستم شده اند درک بهتری از مباحث جدیدی که در بلاک چین و کتابخانه سالیدیتی ایجاد می شود خواهند داشت.

آموزش سالیدیتی
آموزش برنامه نویسی سالیدیتی – آموزش برنامه نویسی قراردادهای هوشمند

اگر روزی آموزش سالیدیتی را گذراندید و پس از طی کردن آزمون به حد قابل قبولی برای ورود به بازار کار رسیدید میتوانید از خارج کشور پروژه دریافت کنید.به تیم برنامه نویسی آکا می ماکان بپیوندید ، تیم خود را راه اندازی کنید و یا فریلنسر شوید. ما پس از پایان دوره جلسه توجیهی ورود و همکاری به بازار کار برای دانشجویان خواهیم داشت.

از اصلی ترین مزایای قراردادهای هوشمند سالیدیتی این است که درآن ضوابط بر روابط حاکم است و همچون دادگاه و دلال، که در آن از روابط و حقه میتوان استفاده کرد به دور است.

آموزش سالیدیتی ،  قرارداد هوشمند چه کاربردهایی دارد؟

قرارداد هوشمند املاک ، قرارداد هوشمند کیف پول ، قرارداد هوشمند بازی ، قرارداد شراکت ، قرارداد شرط بندی ، قرارداد هوشمند پیش بینی، قرارداد هوشمند مهریه ازدواج ، قرارداد هوشمند استخدام ، قرارداد هوشمند پیمانکاری و قرارداد هوشمند وام یا حقوق تنها یکی از مدل های قراردادهای هوشمند است.هرقرارداد کاغذی میتواند تبدیل به قرارداد کاغذی شود.با آموزش سالیدیتی به توانایی تولید این قراردادها میرسیم.

کاربرد قرارداد هوشمند
آموزش قرارداد هوشمند

آموزش سالیدیتی برای چه کسانی مناسب است ؟

 • دانشجویان و افرادی که به دنبال شغل آینده دار هستند.
 • افرادی که به دنبال درامد بالا هستند.
 • وکلایی که می خواهند شغل خود را از دست ندهند .
 • برنامه نویسان که می خواهند درآمد خود را افزایش دهند.
 • افرادی که به قرارداد نویسی علاقه مند هستند و یا در حال حاضر دلال هستند.
 • افرادی که از شغل فعلی خود ناراضی هستند و به دنبال یک تغییر اساسی در زندگی اند.
 • تحلیل گران بازارهای مالی که به بلاک چین علاقمند هستند

قرارداد هوشمند کالکشن NFT:

در حال حاضر صنعت متاورس و ان اف تی ها نیاز شدیدی به قراردادهوشمند و توکن نویسی دارد.کسانی که میخواهند مجموعه ای از NFT هارا دریک کالکشن ثبت کنند نیاز به برنامه نویس سالیدیتی دارند.برنامه نویس پس از درک پروژه از تیم فنی متناسب با ساختار کالکشن مادر و زیر مجموعه ی آن توکن ها را با سالیدیتی کدنویسی میکند. در واقع آنچه قراراست  برای ارزش هر NFT و ارتباط مالی با NFT مادر بوجود بیاید را برنامه نویس طبق خواسته کارفرما کدنویسی می کند.

 

مزایای آموزش سالیدیتی آکادمی ماکان نسبت به سایرین:

 • بالاترین سطح آموزش در ایران از نظر آموزش گروهی ، اساتید ، کتاب و متد
 • دارا بودن مدرک بین المللی چاپی و NFT
 • پروژه محور بودن آموزش
 • راهنمایی اساتید پس از پایان دوره برای جذب پروژه
 • ارجاع پروژه های دریافتی شرکت به دانشجویانی که برنامه نویس شده اند.
 • استخدام توسط هلدینگ ماکان با حقوق و مزایای فوق العاده
 • عضویت در انجمن برنامه نویسان آکادمی ماکان
 • شبکه سازی با سایر تخصص های موجود در آکادمی ماکان برای جذب پروژه از مشتری
 • آموزش جذب پروژه و رفع مشکلات پروژه های که در آن ها به مشکل برخورده اید!
 • برندسازی شخصی و افزایش مهارت های دیگری که برای شبکه بلاک چین کاربرد دارد
 • معرفی پروژه های درآمد زا در آینده
 • آموزش های جدید در اپلیکیشن برای به روز ماندن دانشجو
 • آموزش پرزنت مشتریان داخلی و خارجی
 • معرفی سایر مشاغل مرتبط با بلاک چین

  دوره آموزشی سالیدیتی

  هدف ما از برگزاری دوره سالیدیتی چیست؟

 • مهم ترین مساله ای که باید از یک آکادمی متوجه شوید هدف آن مجموعه از برگزاری دوره است.ما ادعا میکنیم که بهترین برگزار کننده در ایران هستیم . گواه این موضوع را در هدف ما دنبال کنید که تشکیل تیم هزارنفره برنامه نویسی در جهان است.
 • ما به دنبال تربیت هزاران دانشجوی سالیدیتی در سال هستیم تا در تحقق و توسعه پروژه های موجود سهیم باشند.ما به شدت به دنبال جذب برنامه نویس سالیدیتی هستیم. اگر برنامه نویسی با سالیدیتی هستید با ما تماس بگیرید و به صورت قراردادی یا پروژه ای با ما همکاری نمایید.منتظر تماس شما برای استخدام در ماکان هستیم.
دوره غیرحضوری
4,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد جلسات: 18
ساعت آموزشی : ۳۶
۳ ماه پشتیبانی
پروژه محور
مشاهده دوره در اپلیکیشن
گواهینامه پایان دوره در قالب NFT
ثبت نام دوره
دوره وبینار
9,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد جلسات: 18
ساعت آموزشی : ۳۶
۳ ماه پشتیبانی
پروژه محور
دارای اپلیکیشن کمک آموزشی
گواهینامه پایان دوره در قالب NFT
ثبت نام دوره
دوره حضوری گروهی
۱6,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد جلسات: 18
ساعت آموزشی : ۳۶
۶ ماه پشتیبانی
پروژه محور
دارای اپلیکیشن کمک آموزشی
گواهینامه پایان دوره در قالب NFT
ثبت نام دوره
دوره خصوصی
2۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد جلسات: 18
ساعت آموزشی : 36
۶ ماه پشتیبانی
پروژه محور
دارای اپلیکیشن کمک آموزشی
گواهینامه پایان دوره در قالب NFT
ثبت نام دوره

ماکان تضمین آینده ای بهتر.

در صورتی که میخواهید در دوره آموزش سالیدیتی شرکت کنید میبایستی صلاحیت شما توسط کارشناسان ما تایید گردد وپس از مصاحبه تلفنی ، مشاور فرم دوره را برای شما ارسال نماید.

نام و نام خانوادگی*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اهداف یادگیری

گذشته،حال و آینده ی شبکه بلاک چین
شناخت اتریوم و ماشین مجازی
آینده ی هر کسب و کاربا برنامه نویسی سالیدیتی
آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی
مبانی برنامه نویسی: CSS, Html, Bootstrap, JQuery, JavaScript (پیش نیاز توسعه DApp ها)
کار با ابزارهای توسعه اپ غیر متمرکز: Ganache, Trufffle
ارتباط بین واسط کاربری DApp و قرارداد هوشمند با کتابخانه Web3.js
ذخیره دیتا Off-chain روی دیتااستوریج توزیع شده مانند IPFS
اتصال قرارداد هوشمند به دیتاسورس خارج زنجیره با Oracle
آشنایی با اقتصاد توکنی یا توکنومیک (Tokenomic) و توکنایزیشن (Tokenization)
آشنایی با توکن های ارز دیجیتال (Crypto Tokens)
توسعه توکن با کتابخانه OpenZeppelin
پیاده سازی توکن های اتریوم (Ethereum Tokens) با استاندارد ERC-20 به زبان سالیدیتی
پیاده سازی بستر عرضه توکن های ERC20 (عرضه اولیه ICO یا ایردراپ Airdrop)
آشنایی با NFT ها (توکن های غیر قابل ترید) و کاربرد NFT در حوزه های مختلف اعم از آثار هنری، موسیقی، ویدئو و سایر هنرهای دیجیتال، مد، لایسنس و گواهی، گیمینگ، ورزش، کلکسیون
پیاده سازی NFT با استاندارد ERC-721 به زبان سالیدیتی
پیاده سازی بستر فروش یا واگذاری NFT ها (فروش به نرخ ثابت یا به صورت مزایده/حراج)
آشنایی با پلتفرم های صرافی غیرمتمرکز (Uniswap , Pancakeswap)
 لیست کردن توکن ERC-20 در صرافی های غیرمتمرکز
آشنایی و پیاده سازی نحوه تعیین قیمت توکن های ERC-20 و نحوه محاسبه نرخ تبادل در صرافی غیرمتمرکز (فرمول عرضه و تقاضا)
آشنایی و پیاده سازی استخر نقدینگی (Liquidity Pool) و تبادل توکن (Token Swaps)
پیاده سازی سیستم سپرده گذاری و سوددهی ارز دیجیتال یا استیکینگ (Staking)
نحوه جذب پروژه سالیدیتی و انعقاد قرارداد با مشتری
برندسازی شخصی در زمینه مشاور فنی بلاک چین

موارد ارائه شده

 • طی کردن روند آموزشی تحت نظر مشاور آموزشی ماهر
 • آموزش به صورت وبینار
 • اپلیکیشن آموزشی
 • ربات آموزشی دارای هوش مصنوعی
 • کتاب سالیدیتی
 • قابلیت پرسش و پاسخ در اپلیکیشن
 • آزمون و تعیین سطح
 • ارائه مدرک و گواهینامه پایان نامه با ترجمه رسمی دادگستری
 • کارت شناسایی دانشجویی سالیدیتی

پیشنیازها

 • تسویه حساب به صورت کامل چه پرداخت نقدی و چه پرداخت با چک
 • ارسال مدارک شناسایی و عکس پس زمینه سفید
 • تکمیل قرارداد دوره آموزشی
 • نصب اپلیکیشن
 • دریافت ساعات تشکیل کلاسها از مشاور یا نمایش آن در اپلیکیشن

مخاطب هدف

 • افرادی که درآمد بالایی میخواهند
 • افرادی که درآمد دلاری میخواهند
 • افرادی که دنیای بلاک چین ، ارزهای دیجیتال و متاورس را دوست دارند
 • طراحان و برنامه نویسان و کسانی که نرم افزاری خاص را بلدند
 • کارجویان و دانشجویانی که به دنبال شغل با درآمد بالا هستند
 • علاقمندان به دنیای تکنولوژی
 • علاقمندان به کار در شرکت های مالی و بلاک چین
 • تریدرها و تحلیل گران بازارهای مالی
 • برنامه نویسان سایر زبان ها
 • مدیران فنی شرکتها
 • افرادی که از شغل آزاد رنج میبرند و به دنبال تغییر هستند
 • کارمندانی که از زندگی کارمندی خسته شده اند

برنامه تحصیلی

5 درس

مروری بر تکنولوژی بلاک چین

مقدمات بلاکچین

مقدمات اتریوم

معماری اپلیکیشن های متمرکز و غیرمتمرکز

معرفی ابزارها و محیط های توسعه

مقدمات سالیدیتی

مقدمات سالیدیتی 2

نوشتن قراردادهای هوشمند

اتریوم و کاربر نهایی

تست و دیباگ و امنیت قراردادهای هوشمند

مباحث پیشرفته

مباحث پیشرفته ۲ و تحویل پروژه

اساتید دوره

makanacademy

5.0/5
6 دوره
1 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر

بازخورد دانشجو

5.0
1 امتیاز
100%
0%
0%
0%
0%

نقد و بررسی (1)

آموزش سالیدیتی (Solidity) محصول برجسته و پرطرفدار آکادمی آموزشی ماکان است.

یک نظر بنویسید

4,800,000 تومان

سطح
همه سطح‌ها
تعداد درس
5 درس
زبان
فارسی

موارد ارائه شده

 • طی کردن روند آموزشی تحت نظر مشاور آموزشی ماهر
 • آموزش به صورت وبینار
 • اپلیکیشن آموزشی
 • ربات آموزشی دارای هوش مصنوعی
 • کتاب سالیدیتی
 • قابلیت پرسش و پاسخ در اپلیکیشن
 • آزمون و تعیین سطح
 • ارائه مدرک و گواهینامه پایان نامه با ترجمه رسمی دادگستری
 • کارت شناسایی دانشجویی سالیدیتی