آموزش سئو و بهینه سازی

mahan-dayanaian
ماهان دیانیان
اخرین بروزرسانی 23 بهمن 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

حدود نیم قرن از ظهور اینترنت می گذرد. کمپانی گوگل و اصطلاح بهینه سازی برای موتورهای جستجو برای دنیای طراحی وب، نامی آشناست و معمولا اکثر مدیران وب سایت و افراد فعال درحوزه تولید محتوا با نیاز مبرمی که برای بهینه سازی سایت های اینترنتی لازم است آشنا هستند.

مهارت های سئو سایت، سئو وردپرس و دوره های تخصصی آموزش سئو ووکامرس در دو موضوع سئو داخلی و سئو خارجی وجود دارد.

هزاران وب سایت در دنیا و چند هزار صفحه اینترنتی فارسی زبان موجود هست که در مورد آموزش بهینه سازی سایت و سئو آن مطلب منتشر کرده اند. آموزشهای مرتبط با S.E.O برای رتبه های برتر گوگل بطور مداوم تولید شده و یا بروز رسانی می شوند. این مطالب شامل نکته های آموزشی ،خبری و ترفندهای سئو هست که اینترنت را فرا گرفته است. البته همه ی آموزشگاه های سئو و سایت های آموزش بهینه سازی قابل احترام هستند اما ناگزیر باید یکی از معتبر ترین مراکز را انتخاب نموده و شروع کنید. اما چرا اشخاص آگاه و مسلط به وب خیلی بیشتر از افراد مبتدی، ماکان را انتخاب کرده و به آن ایمان دارند؟!

اعتماد بینظر به دوره آموزش سئو ماکان

سوالها و پاسخ های قانع کننده وجود دارد که ماکان آکادمی را از گزینه ای برای انتخاب به بهترین مرکز آموزشی مهارت های بهینه سازی سایت تبدیل کرده است. کسب مهارت سازنده در بهینه سازی سایت ارتباط مستقیمی با فرد متقاضی دارد.

در پایان آموزش بهینه سازی ؛ پاسخگو شوید!

تفاوتی ندارد که شما مالک یک سایت پزشکی یا فروشگاه اینترنتی هستید یا اینکه به عنوان مدیر وب سایت در شرکت یا مجموعه تجاری خاص در حال فعالیت هستید. برای سئو کردن سایت حداقل دو سوال مهم وجود دارد. این موارد آنقدر مهم و حیاتی است که حتی هر یک کارمندان عضو در گروه چند صد نفره دیجیکالا یا تمام آن هزاران نفری که برای آمازون کار می کنند باید بتوانند به آن پاسخ دهند.

۱-هدف کارفرما چیست ؟!

کارفرمای سایت هرکه هست باید این سوال را توضیح دهد که هدف از راه اندازی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی چیست؟ این‌سوال می تواند مشخص کند که در گام های ابتدایی و شروع پروژه سئو باید چه کاری انجام داد. برای اشخاصی که به دنبال فراگیری مهارت های آموزشی سئو هستند نیز این سوال بزرگ اهمیت دارد. هرچیز که به یک پروژه طراحی وب مربوط هست با سئو کردن آن وب سایت ارتباط مستقیم دارد. ما در آکادمی ماکان در کنار آموزش سئو ” کلمات کلیدی” که امروزه پیش پا افتاده و مبتدی به نظر می رسد به شما می آموزیم که درک عمیقی از پروژه بدست آورده تا در روند سئوی موضوع آن موفق شوید.

تعیین خط مشی وب سایت همه چیز را مشخص کرده و به شما کمک می کند که در مورد درک عمیق سئو مهارت های سازنده ای کسب کنید. اگر بدانید وب سایت را کجا و چگونه پیاده سازی کنید تا با استانداردهای اولیه و قوانین موتور جستجوی گوگل مطابقت داشته باشد، مشخصا در مسیر صحیح قرار می گیرید.

درک هدف پروژه نه تنها برای راه اندازی سایت و سئوی آن اهمیت دارد بلکه برای ارتقا و رشد آن نیز حائز اهمیت است. آکادمی ماکان ابتدا ذهنیت شما را در مورد درک موضوعی یک پروژه آشنا کرده سپس آموزش می دهد که چگونه هدف ( فروش کالا – معرفی خدمات – برندینگ و غیره ) را برای سایت مد نظرتان سئو کنید.

۲- سوال دوم : چگونه این کار را انجام دهم

آموزش سئو فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت، بیش از اینکه یک روند ریلی و مقصد گرا باشد. بیشتر شبیه یک مکعب چند وجهی است که باید تمام ابعاد و زوایای آنرا در نظر بگیرید. وب سایت بی نظم برای سئو شبیه به یک مکعب روبیک بهم ریخته است. نظم و دقت برای سئو اهمیت زیادی دارد.

محتوا پادشاه است

آیا شنیده اید که : محتوا پادشاه است – بیش از آنکه سایت را برای ربات ها سئو کنید؛ به مخاطب آن اهمیت دهید؟! این دوتا جمله معمولا خیلی مهم و کاربردی هست و مانند نصیحت  دو برادر بزرگتر، برای بهینه سازی و رشد سایت ارزشمند است. تولید محتوای ارزشمند برای جذب ورودی گوگل مفید و موثر است. ماکان در این دوره به آموزش تولید محتوا پرداخته است.

موج سواری نکنیم!

آیا در مورد بزرگ ترین کشتی دنیا شنیده اید؟!این کشتی اینقدر بزرگ و مجلل است که خانواده هایی تصمیم گرفته اند برای همیشه در آن زندگی کنند. دقیقا برخی از سایت ها و پروژه های اینترنتی نیز آنقدر بزرگ هستند که تبدیل به زندگی ما می شوند. اما موج سواری نکینم! این یعنی چه؟! بسیاری از شرکت ها و خصوصا فروشگاه های اینترنتی ایران مدام در حال اضافه کردن محصولات هستند. به عبارتی؛ بیشتر از آنکه رشد کنند در حال موج سواری با الکسا و الگوریتم های گوگل هستند. ماکان به شما می آموزد که چگونه برای سئو هدف گذاری کرده سپس مبدا و مقصد پروژه را مشخص نموده و رتبه های ماندگار کسب کنید.

۳- چگونه رقابت کنم

مسئله همپوشانی مخاطب به عنوان مهم ترین موضوعی است که باید در مورد آن اطلاعات کافی را بدست بیاورید. آموزش سئوی سایت مخاطب پسند به نظرم بهترین نامی است که می‌توانیم برای این دوره آموزشی در نظر بگیریم؛ اما رقابت سنجی یک اصل مهم است که در شروع و ادامه روند بهینه سازی وب سایت باید به آن توجه کرد. ماکان در این دوره آموزشی، مهم ترین فاکتور های رقابت سنجی سئو را به شما آموزش می دهد.

آموزش سئو برای وردپرس چه اهمیتی دارد؟

از زمانیکه طراحی وب سایت در ایران پا گرفت؛ همیشه نام وردپرس شانه به شانه آن حرکت کرد تا جائی که به خاطر ویژگی هایی مانند: عدم نیاز به دانش کد‌نویسی و پنل پیشخوان آسان و کاربردی که دارد، خیلی سریع جای پروژه های سنگین طراحی سایت را گرفت. وردپرس به شما این امکان را می دهد که رابط گرافیکی مناسب ، هزاران خط کد و صدها فایل آماده را به کار گرفته و هر زمان که نیاز شد، امکانات اختصاصی خودتان را به سایت وردپرسی اضافه نموده و سپس آن را سفارشی سازی کنید. ده ها ویژگی خوب و بد در مورد وردپرس وجود دارد ولی به هر حال فعلا برنده میدان رقابت در مسابقه بهترین ابزار طراحی سایت است. آموزش سئوی وردپرس در این دوره گنجانده شده است.

آموزش سئوی وردرپرس باماکان

هرکسی که قصد فراگیری مهارت های سئو و بهینه سازی یک سایت را دارد می تواند سئو کردن سایت وردپرسی را به کمک افزونه های سئو وردپرس انجام دهد. ماکان در این آموزش بی نظیر سعی می کند برترین افزونه های سئوی وردپرس را به شما معرفی کرده و آموزش دهد. باید ها و نباید های سئو ردپرس را بطور دقیق بیاموزید. این به نفع شماست!

آموزش سئوی ووکامرس

ووکامرس یک افزونه است که وب سایت وردپرسی شما را به یک فروشگاه اینترنتی بی‌نظیر تبدیل می‌کند. بیش از 50 نکته مهم برای کسب و کارهای اینترنتی در این پکیج فروشگاهی در نظر گرفته شده است. شما می توانید به کمک پنل پیشخوان وردپرس و امکانات فوق العاده ای که برای ووکامرس در نظر گرفته شده است؛ انواع دسته بندی محصولات را تعریف کرده و حدود پانصد محصول را ایجاد کنیدو سئو کرن فروشگاه اینترنتی نیاز به مهارت و دقت دارد. لازم است تا با انوع کلمات کلیدی هدف آشنا شده و بدانید دقیقا چه چیزی را برای کدام قسمت فروشگاه آنلاین سئو کنید. ماکان برای سئو فروشگاه وردپرس در کنار شما است. مدرسین ماکان در این پکیج آموزشی به شما کمک می کنند تا درک واضحی از روند بهینه سازی فروشگاه اینترنتی کسب کنید.

شرکت کنندگان این دوره آموزشی می‌توانند از 20% تخفیف ویژه شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند و سپس با کسب مهارت های دیجیتال مارکتینگ می توانند روند موفقی را برای سئوی فروشگاهی طراحی کرده و پیاده سازی نمایند.

اصول سئو قبل از طراحی و پیاده سازی سایت ، سئو در حین روند کار ، ارتباط سئو و برندینگ و ده ها مبحث آموزشی دیگر وجود دارد که با این دوره در دسترس شما قرار خواهد گرفت. ماکان از صفر تا صد آموزش بهینه سازی و بکار گیری اصول سئوی داخلی و خارجی، همچنین سئوی تکنیکال در کنار شما است.​

 

اساتید دوره

ماهان دیانیان

5.0/5
28 دوره
1 دیدگاه
4 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید