آموزش کوچینگ مدیران

mahan-dayanaian
ماهان دیانیان
اخرین بروزرسانی 12 بهمن 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

این دوره جامع آموزش کوچینگ مدیران ( Koch Managers ) هر آنچه که صاحبان کسب و کارها نمی دانند یا آن‌ نکات موثری که به آن توجه کمتری دارند را تبدیل به برنامه ی هدفمند و موثر نموده تا روند رشد کسب و کار آنها آغاز شده و یا شتاب گیرد. کوچینگ مدیران برای مدیریت هر مجموعه تازه تاسیس و یا باسابقه به عنوان یک نیاز شناخته میشود؛ زیرا همانطور که می دانید جهان ( انسان محور ) مدام در حال تغییر و توسعه است. تغییر سبک زندگی و نگرش مردم بر روی عادت های آنها نیز تاثیر می گذارد و این تغییرات خیلی زودتر از آنچه که انتظار دارید کسب وکارها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. هماهنگی با این تغییرات به آموزش موثر در مدیریت نیاز دارد.

آموزش کوچینگ مدیران

برجسته ترین نکات این دوره آموزشی کوچینگ مدیران چیست؟
• بررسی سازمان و استراتژی مدیرت؛ با محوریت موضوع و نحوه فعالیت
• شخصیت شناسی صاحبان کسب و کار و برگزاری جلسات با افراد تصمیم گیرنده
• بررسی سطح تمرکز و میزان آگاهی نسبت به فرصت ها و تهدیدها
• بررسی برنامه مدیر در قالب سطح مدیریت نسبت به روند سازمانی
• تحلیل رفتار مدیرتی : مدیر کل، مدیر درون سازمانی یا مدیر میانی
• بررسی و تحلیل روند مدیریت تیم و گروه های کاری
• ارائه برنامه جامع مدیریتی؛ متناسب با نیازهای سازمان

دوره آموزش کوچینگ مدیران  چه هدفی دارد؟!

دوره کوچینگ مدیران ابتدا نحوه مدیریت سازمان یا کسب و کار شما را بررسی کرده و به کمک تست های مدیریتی، موارد زیر را مشخص می کند:
1- تا چه اندازه به استانداردهای مدیرتی نزدیک هستید.
2- کدام موارد مدیریتی بطور کامل رعایت و اجرا می شود.
3- چه موارد مهمی وجود دارد که احتمالا از قلم افتاده است.
این دوره تلاش می کند ابتدا نقاط ضعف و قدرت مدیریت سازمان را بررسی کرده و با توجه به اهداف برند و پتانسیل آن، بهترین موضوعات را برای دسته بندی برنامه های اجرائی ( برنامه روزانه، جمع بندی هفتگی و اهداف ماهانه ) ارائه دهد. دوره کوچینگ مدیران بر رشد شخصیتی و افزایش قدرت ذهنی مدیران تمرکز ویژه ای دارد.
در سازمان هایی که توسط چند نفر مدیریت می شود، کار گروهی از اهمیت بیشتری برخوردار است. هماهنگی بین گروه مدیران و نحوه برخورد با چالش های مدیریت در این دوره بطور موثری آموزش داده می شود. این دوره سعی دارد همیاری و همفکری را در شخصیت مدیر، تقویت نماید چرا که تسلط کافی و موثر برای رهبری گروه امری ضروری و لازمه پیشرفت است.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

اگرچه این دوره آموزش کوچینگ مدیران ​با هدف تقویت مدیریت در بازارهای مالی تدوین شده است اما باتوجه به رویکرد ( شخصیت گرایانه ) دوره کوچینگ مدیران، چیزی که در این دوره اتفاق خواهد افتاد منوط به فعالیت سازمانی و بیزنسی نیست! این دوره برای تمامی مدیران است. همه مدیران گروه های فرهنگی و تفریحی، مدیران هنری، مدیریت هتل ها و گروه های مردم نهاد و سایر دسته ها که برای کنترل به مدیریت و رهبری نیاز داند میتوانند از محتوای آموزشی این دوره بهره مند شوند.

اگر بر روی داستان کوچینگ مدیران تمرکز نکنیم!

  • بطور مدام درگیر آزمون و خطای انسانی هستید.
  • استهکاک بالا و بهره وری کمی را تجربه می کنید.
  • بجای رشد کردن و ارتقا دائما درجا می زنید.
  • ارتباط های درونی و بیرونی سخت و کسل کننده می شود.

و ده ها چالش سمی و خطر دیگر که بخاطر ضعف مدیریتی در کمین هر گروهی است که یک هدف مشترک دارند در این دوره بررسی می شود. نقاط تاریک شخصیت مدیر به اندازه امید و آرزوهای شخصی و سازمانی وی اهمیت دارد. نکات ضعف و شکست خود را بشناسید، آنرا کنترل نموده و بجای درگیری با استرس ها از شغل و محیط کار خودتان لذت ببرید.

  • ساز و کار این دوره کوچینگ برای مدیریت سرمایه و بازارهای مالی نیز موثر و مفید است.  چالش های مدیریت سرمایه را بشناسید تا ایده های موثربرای مدیریت سرمایه در ذهنتان نقش ببندد.

 

شما مدیران ارجمند و همراهان عزیز آکادمی ماکان با شرکت در این دوره در جمع تعدادی از مدیران برتر قرار خواهید گرفت و قطعا تجارب سازنده مدیریتی به اشتراک گذاشته خواهد شد. امیدواریم مسیر رشد پایدار را درکنار هم تجربه کنیم.

اساتید دوره

ماهان دیانیان

5.0/5
33 دوره
1 دیدگاه
5 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید