آموزش نرم افزار فتوشاپ Adobe Photoshop

mahan-dayanaian
ماهان دیانیان
اخرین بروزرسانی 23 بهمن 1400
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

آموزش فتوشاپ یک دوره آموزشی جامع و کامل از آکادمی آموزشی ماکان است که مطالب کاربردی را در مورد این نرم افزار گرافیکی شرکت ادوبی به علاقه مندان آموزش می دهد. این دوره آموزش نرم افزار فتوشاپ ابتدا مباحث کلی را آموزش داده و شما را با محیط فتوشاپ آشنا می کند. سپس در ادامه این پکیج آموزشی فتوشاپ تعدادی از مباحث پرطرفدار و کاربردی طراحی با فتوشاپ را به شما آموزش می دهیم.

ده ها ساعت آموزش ویدئویی و چند فایل آموزشی PDF به همراه تعداد زیادی فایل لایه باز طراحی در اختیار دانشجویان این دوره قرار می گیرد.

آیا آموزش فتوشاپ برای من نیاز است؟!

نرم افزار ادوبی فتوشاپ یک برنامه ( پیکسلی ) است که برای طراحی تصاویر و یا ویرایش عکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات و ابزارهای فوق العاده این برنامه باعث شده است که حتی با ظهور نرم افزارهای جدید و متنوع، همچنان پرطرفدار و کاربردی باشد. نرم افزار ادوبی فتوشاپ در کنار ایلوستریتور می‌تواند یک مجموعه ابزار فوق العاده را در اختیار شما قرار دهد که برای طراح های آنلاین و طراحی فایل های مناسب چاپ ، مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار فتوشاپ هر ساله آپدیت می شود و امکانات جدیدی به آن افزوده شده. فیلتر ها و افکت های پیشرفته و ابزارهای هوش مصنوعی فتوشاپ، تنها بخشی از این امکانات هستند. برخی از مهارت هائی که با آموزش فتوشاپ به آنها تسلط پیدا می کنید شامل این موارد است:
1- تسلط بر محیط کار و آموزش ابزارها و فیلترهای فتوشاپ
2- وارد کردن انواع فایل های استاندارد فتوشاپ و خروجی گرفتن از آنها
3- آشنایی با فیلترها و تنظیمات مناسب عکس و فایل چاپ

آموزش فتوشاپ ویژه بلاگرها

طراحی تصاویر با وضوح کافی و کیفیت مناسب و دارای فرم و استاندارد ( از نظر ابعاد ) همیشه دغدغه و نیاز بلاگرهای اینستاگرام، یوتیوب و وب سایت است. این دوره ی آموزش فتوشاپ نکات کلیدی و کاربردی برای طراحی و حتی خلق تصاویر را در دسترس علاقه مندان قرار داده است.

همه شرکت کنندگان این دوره آموزش فتوشاپ ، آرشیو 50 عددی فایل لایه باز برای طراحی پست و کاور اینستاگرام، کارت ویزیت و کاتالوگ را از ماکان به رایگان دریافت خواهند کرد.

اساتید دوره

ماهان دیانیان

5.0/5
33 دوره
1 دیدگاه
5 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید