آموزش دیجیتال مارکتینگ

mahan-dayanaian
ماهان دیانیان
اخرین بروزرسانی 7 تیر 1401
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

دیجیتال مارکتینگ یکی از پرطرفدارترین کانال های بازاریابی است. افراد متخصص و شرکت های تبلیغاتی با کمک آموزش دیجیتال مارکتینگ می توانند روند موثری را طراحی کرده و با اجرای آن به هدف تبلیغ ( GOAL ) دست یابند. همانطور که می دانید، کار موفق در حوزه دیجیتال مارکتینگ به آموزش موثر و کسب مهارت نیاز مند است. آکادمی ماکان با سابقه 10 ساله موفقی که در زمینه طراحی و اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ دارد، اکنون تصمیم گرفته این دوره آموزشی را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. در این دوره آموزشی دغدغه ها و نکات مهمی پرداخته ایم:
• دیجیتال مارکتینگ باید بتواند بازارهدف را شناسائی کرده و برند را معرفی نماید.
• ایده یابی – دسته بندی موضوعات و طراحی کمپین برای دیجیتال مارکتینگ ضروری است.
• کارمندان دیجیتال مارکتینگ باید تسلط کافی برای کار با ابزارها ( نرم افزارها و شبکه های اجتماعی ) داشته باشند.

آموزش دیجیتال مارکتینگ
آموزش دیجیتال مارکتینگ

متخصصین کمپین های تبلیغاتی چند وظیفه مهم دارند. 1- موضوع بازاریابی را بطور دقیق بررسی کنند. 2- نقاط ضعف – نقاط قوت – فرصت ها و تهدیدهای روند بازاریابی را به درستی شناسایی کرده و لحاظ کنند. 3- سوالات – ترس ها – نیاز – انگیزه و دغده های مخاطب ( هدف ) را مشخص نمایند. 4- تولید محتوا را باتوجه به برند و مخاطبانجام داده و مدیریت کنند. 5- کمپین دیجیتال مارکتینگ را بطور دقیق برنامه ریزی نموده و گزارش های دقیقی ارائه دهند.شما نیز با شرکت در این دوره آموزشی و بکار گیری آموزش های آن می توانید بهترین روند دیجیتال مارکتینگ را طراحی نموده و آنرا اجرا کنید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ آکادمی ماکان

اینجا در این محصول، بهترین موضوعات تولید محتوا را معرفی کرده و ابزار های تولید محتوای بازاریابی دیجیتال را  آموزش می دهیم . اگر ایده جدیدی در زمینه راه اندازی یک کسب و کار دیجیتال مارکتینگ دارید – اگر نیاز به تعامل سازنده با شرکتهای دیجیتال مارکتینگ دارید و اگر می‌خواهید به عنوان یک عضو از جامعه بزرگ بازاریابی دیجیتال فعالیت کنید؛ این دوره آموزشی مناسب شماست. این محصول آموزش محور با توجه به استانداردهای روز- نظریات چهره های سر شناس و اساتید بازاریابی دنیا در زمینه بازاریابی و تبلیغات – سوالات مهم کار آموزان آکادمی و تجربیات ده ساله واحد تبلیغات هلدینگ ماکان برای شما تهیه شده است.

چرا بازاریابی دیجیتال؟!

بازاریابی دیجیتال ابتدا یک هدف بود اما امروزه به یک روند تبدیل شده است زیرا حجم انبوه مخاطبان از رسانه های قدیمی مانند: روزنامه ها و مجلات چاپی به سمت رسانه های علمی، آموزشی و اطلاع رسانی “آنلاین” کوچ کرده اند. فضای آنلاین به کمک وب و اپلیکیشن موبایل در دسترس عموم مردم قرار دارد. شما با کمک بازاریابی دیجیتال می توانید در راستای مسیر مخاطبین حرکت کنید و هزینه بازاریابی و تبلیغات را کاهش دهید.

بازاریابی دیجیتال و روشهای سنتی

اگر بخواهیم تبلیغات کنونی را با روش های سنتی تبلیغات مقایسه کنیم باید گفت: بازاریابی دیجیتال دریچه ای نو برای جذب نگاه مخاطب است که محددیت زمانی و مکانی ندارد. همه جور مخاطب در اینترنت وجود دارد. طی ده سال گذشته تعداد افراد انلاین از هزاران نفر در سال به میلیون ها نفر در ساعت افزایش یافته است. اگر درست آموزش ببینیم، اجرای روند دیجیتال مارکتینگ کمک می کند بجای خفه کردن اینترنت با تبلیغات، هدف برند را خیلی آسان و مفید به سمع و نظر مخاطبان برسانیم.

بازاریابی دیجیتال یک کسب و کار زیبا است که مثل هر شغل دیگر به تعدادی ایده، روش و ابزار نیاز دارد اساتید این دوره به شما آموزش می دهند که چرا محتوا بسازیم و چه محتوائی تولید کنیم؛ سپس بهترین ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری را به شما معرفی می کنند.

آموزش مهارت های بازاریابی دیجیتال ماکان – چه کمکی می کند؟

آموزش دیدن و کسب مهارت در حوزه دیجیتال مارکتینگ به نفع هر شخص یا سازمان است که میخواهد در زمینه بازاریابی فعالیت کند؛ زیرا کمک می کند که برنامه های مستمر و طرح های نو آورانه را به دقت برنامه ریزی کرده و اجرا کند. هلدینگ ماکان با توجه به 10 سال سابقه درخشانی که در زمینه بازاریابی و تبلیغات دارد، این پکیج آموزشی جامع و کامل را برای شما آماده نموده است که به جرعت می توان گفت با دیدگاه ماکان می توانید یک بازاریابی دیجیتال 360 درجه را بطور کامل درک کنید. این آموزشهای دقیق بر مبنای توسعه بازاریابی OMINICHANEL از کانال دیجیتال مارکتینگ طراحی شده است. روشهایی این دوره برای 14 برند برتر ایران آزمایش شده و نتیجه های درخشانی داشته است. افرادی که این پکیج آموزشی را تهیه می کنند علاوه بر پشتیبانی، از تخفیف ویژه برای شرکت در دوره های کوچینگ که توسط دکتر ماهان دیانیان ارائه شده است بهره می برند.

 

اساتید دوره

ماهان دیانیان

5.0/5
33 دوره
1 دیدگاه
5 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید