آموزش ادمین اینستاگرام

mahan-dayanaian
ماهان دیانیان
اخرین بروزرسانی 7 تیر 1401
0 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

دوره جامع آموزش ادمین اینستاگرام “ماکان” یک منبع آموزشی بی‌نظیراست. این آموزش کاربردی برای مدیریت اینستاگرام طراحی شده است. دوره ادمین اینستاگرام با توجه به جدیدترین الگوریتم های این شبکه اجتماعی طراحی شده و به شما کمک می‌کند با روش های علمی و کاربردی، صفر تا صد اینستاگرام و مدیریت پیج را بیاموزید. این دوره مدیریتی شامل فایل های آموزش تصویری اینستاگرام است که با بهترین کیفیت صدا و تصویر ضبط شده و قطعا لحن و بیان گیرای مدرس برای شما دانشجوی عزیز، جذاب و دلنشین خواهد بود.

آموزش ادمین اینستاگرام
آموزش ادمین اینستاگرام

• مدرس این آموزش مدیریت اینستاگرام می کوشد تا شما را با روند علمی و کاربردی مدیریت پیج اینستاگرم آشنا کند. انتظار می رود پس از فراگیری این دوره، نحوه فعالیت و اصول حرفه ای رشد در اینستاگرام را بطور کامل بیاموزید و از آنها استفاده کنید.
• پس از تهیه این دوره کامل، می‌توانید با خیال راحت از همراهی، پشتیبانی و مدد رسانی کارشناسان و مدرسین آکادمی ماکان بهره مند باشید.
• امید داریم با اتکا به دانش فنی اساتید و با کمک تجربه ده ساله کارشناسان ” هلدینگ تبلیغاتی ماکان” بتوانیم از مراحل اولیه راه اندازی پیج اینستاگرام تا رسیدن به اهداف مورد نظرتان، یاری رسان شما باشیم.
• سر فصل ها و بخش های این دوره آموزشی اینستاگرام با توجه به مشاهده هر بروز رسانی مهم و تغییرات اساسی در الگوریتم های اینستاگرام، مجددا بروز رسانی شده و آموزش های جدید بدون نیاز به پرداخت مجدد، برای داشنجویان دوره اینستاگرام در دسترس است.
• دانشجویان این دوره می توانند با خرید این پکیج آموزش اینستاگرام، از تخفیفات ویژه برای سایر دوره های مرتبط بهره مند شوند.

آموزش اینستاگرام کاربر محور

چرا آموزش اینستاگرام؟!

شرکت فیسبوک ( META ) به عنوان صاحب امتیاز و توسعه دهنده اصلی اینستاگرام یکی از موفق ترین گروه های ابداع کننده و توسعه دهنده روش های نوین و کاربر پسند تبلیغات است. فیسبوک توانسته برای سالیان متمادی شانه به شانه کمپانی تبلیغات گوگل حرکت کرده و درخشان باشد. تقریبا از زمانیکه فیسبوک مدیریت اینستاگرام را بر عهده گرفت روند رشد و توسعه آن به طرز چشمگیری افزایش یافته است. برای همین اینستاگرام می تواند میزبان موفقی برای هر کسب و کار باشد.

کاربران فارسی زبان

اینستاگرام کاربران فارسی زبان و ایرانی بی‌ شماری دارد و مردم به آن عادت کرده اند. متاسفانه و یا خوشبختانه کاربران ایرانی در طول روز ساعات زیادی را در اینستاگرام سپری می کنند. هر فرد یا کسب و کار موفقی می تواند در اینستاگرام فعالت موثری داشته باشد. آموزش اینستاگرام ماکان اینجاست تا بهترین روشهای تولید محتوای مخاطب پسند و مدیریت پیج اینستاگرام را به شما آموزش دهد

امکانات بی نظیر رایگان

سایت و اپلیکیشن اینستاگرام امکانات بی نظیر و رایگانی برای بارگذاری انواع محتوای تصویری ارائه می دهد. با توجه به اینکه راه اندای و مدیریت وب سایت اینترنتی از توان مالی و تایم روزانه بسیاری از افراد خارج است؛ برای همین ترجیح می دهند کسب و کار خودشان را بر مبنای اینستاگرام گسترش دهند.

ارائه گزارش های دقیق

شما می‌توانید گزارش های متنوعی از آمار بازدیدها، نوع بازدید و سایر اطلاعات کاربردی مربوط به پیج خودتان را جمع آوری نموده و آنرا مورد ارزیابی  قرار دهید. ماکان اینجاست تا برنامه های جامع و هدفمندی را به شما آموزش دهد تا برای تولید محتوای اینستاگرامی و تقویم محتوایی، عملکرد موفق و موثری داشته باشید.

ده ها موضوع آموزشی مربوط به اینستاگرام ، ترفند اینستاگرامی و برنامه رشد پیج در انتظار شما است! ثبت نام کنید و یک جلسه آموزشی را به رایگان دریافت نمائید.​

اساتید دوره

ماهان دیانیان

5.0/5
33 دوره
1 دیدگاه
5 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید